Roman'tic SEO & Copywriting

Profesionalios SEO paslaugos ir tekstų rašymas

Kas yra SEO?

SEO arba, tinklapių optimizavimas paieškos sistemoms, tai yra tiesus Jūsų internetinės svetainės kelias į Google top'ą, neperkant jokių papildomų reklamų ar paslaugų. SEO - tai natūralus Jūsų verslo internetinės svetainės šuolis į potencialių klientų akiratį. SEO paslaugos padeda užtikrinti nuolatinį klientų srautą į Jūsų internetinę svetainę. Teisingai atliktas SEO projektas, priklausomai nuo verslo pobūdžio, matomą naudą gali duoti jau po mėnesio ar dviejų.

Ar SEO yra tik techninis darbas? Ne. SEO jau seniai nebėra vien tik SEO auditas ar tinkamų raktažodžių įterpimas į tekstą. SEO paslaugos apima daugybę atskirų žingsnių, iš kurių dalis yra visiškai nematomi paslaugų ar prekių pirkėjams, tačiau yra gyvybiškai būtinos, kad klientai interneto platybėse ir konkurencingame verslo pasaulyje rastų ir pasirinktų būtent jus.

Kuo skiriasi Google paieškos viršuje esantys skelbimai nuo Google paieškos top'o? Google paieškos viršuje esantys skelbimai automatiškai reiškia, kad ši vieta top'e yra nupirkta - tai yra laikina ir nenatūrali pozicija - ji gyvuos tol, kol mes mokėsime didžiulius pinigus už reklamą. Tuo tarpu Google paieškos pirmajame puslapyje esančios svetainės yra pranašesnės tuo, kad ten atsidūrė natūraliai. Tai reiškia, kad klientai jas renkasi kaip patikimas ir patikrintas. Tai yra rinkos lyderiai, pritraukiantys daugiausia susidomėjimo klientų tarpe. Norite į natūralųjį Google paieškos top'ą? Susisiekite ir aptarsime visus Jums kylančius klausimus bei Jums tinkantį SEO planą.


SEO paslaugos:

* Pilnas SEO projektas - Jūsų svetainės optimizavimas nuo A iki Ž: atliksime SEO auditą, patikrinsime svetainės reitingus Google ir kitose paieškos sistemose, atliksime rinkos raktinių žodžių tyrimą, parengsime unikalius, paieškos sistemoms tinkamus web tekstus, sukursime ir administruosime Jūsų verslo socialines paskyras, parengsime pranešimą spaudai, informatyvų straipsnį apie Jūsų verslo strategiją elektroniniams žiniasklaidos portalams, sukursime reklaminius skelbimus ir maketus, e-knygą (e-book), sutvarkysime Jūsų svetainės turinio valdymo sistemą, įdiegsime įskiepius, leidžiančius stebėti svetainės reitingus ir lankomumą, parengsime planą apie Jūsų verslui aktualias SEO paslaugas, konsultuosime Jus visais su SEO susijusiais ir pagalbos klausimais bei atliksime kitus SEO darbus. Susisiekite ir aptarsime Jums geriausiai tinkantį SEO modelį.

Taip pat galite užsisakyti atskiras SEO paslaugas:

* SEO auditas,

* rinkos raktinių žodžių tyrimas,

* web tekstai, seo tekstai,

* verslo paskyrų socialiniuose tinkluose kūrimas ir administravimas,

* prekių, paslaugų aprašymai,

* naujienlaiškiai,

* e-knygos (e-book) Jūsų verslui kūrimas,

* skelbimų tekstų rašymas ir maketai,

* SEO straipsniai,

* straipsniai žiniasklaidai,

* pranešimai spaudai,

* kitos SEO paslaugos.

SEO kaina apskaičiuojama individualiai, nes vienas SEO projektas gali labai skirtis nuo kitokiam verslui aktualaus SEO projekto. Susisiekite ir aptarsime Jums aktualius klausimus bei sudarysime preliminarų planą.